4.ročník soutěže Elegance historických vozidel

další ročník soutěže historických vozidel máme zdárně za sebou. Letos k nám přijelo 57 automobilů, 29 motocyklů a novinkou bylo 9 traktorů. Celkem 95 posádek. Staré Náměstí v Sokolově bylo opravdu plné krásných strojů. Celkem za dva dny bylo rozdáno 31 pohárů a cen vítězům. Hodnotila se elegance strojů, oblečení závodníků a zručnost při rallye. To vše rozděleno na auto-moto-traktor.

Tímto bych chtěl poděkovat všem závodníkům, že si udělali ten čas a přijeli k nám do Sokolova si zasoutěžit, velmi si toho vážíme. Dále bych chtěl poděkovat všem partnerům a sponzorům, že nás podpořili i v letošním ročníků 2022. Město Sokolov, MDK Sokolov, Sokolovská bytová s.r.o., Karlovarský Kraj, Parkhotel Sokolov, Permon Sokolov, Jacks Legendary PUB Sokolov, Koruna 1822, Algon Plus Auto Sokolov, BPŠ company, Sudop Praha, Kudy z Nudy, Město Ostrov. Město Jáchymov, fovi prod, 

Děkujeme všem moc – ředitel závodu Jiří Zubko spolu s organizačním týmem ( Jirka, Hanka, Honza, Klárka, Tomáš, Mirďa, Šárka a ostatní pomocníci )

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Translate »